o nas Malmar

Urządzenia, które posiadamy w ofercie
*producenci

Odbierz swoją

BEzpłatną konsultację

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od rozmowy z nami

Dlaczego Malmar?

Marzysz o nowoczesnym, ekologicznym i ekonomicznym domu? Chcesz zadbać o środowisko i obniżyć swoje rachunki za energię? Jeśli tak, to pompa ciepła to rozwiązanie dla Ciebie. A jeśli szukasz firmy, która profesjonalnie zamontuje pompę ciepła, to Malmar jest doskonałym wyborem.

Dlaczego Malmar?

  • Specjalizujemy się w montażu pomp ciepła. Mamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu możemy zapewnić Ci najwyższą jakość usług.
  • Oferujemy pompy ciepła powietrze-woda. To obecnie najpopularniejszy rodzaj pomp ciepła, który jest uniwersalny i może być stosowany do ogrzewania i chłodzenia domu.
  • Posiadamy własne ekipy montażowe. Dbamy o to, aby nasi montażyści byli wykwalifikowani i doświadczeni, dzięki czemu montaż pompy ciepła przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.
  • Oferujemy darmową wycenę. Chcemy, abyś mógł podjąć decyzję o montażu pompy ciepła w pełni świadomie. Dlatego oferujemy bezpłatną wycenę, która pozwoli Ci poznać koszty inwestycji.
  • Cenimy terminowość. Wiemy, że czas jest dla Ciebie cenny. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby montaż pompy ciepła przebiegł zgodnie z ustalonym terminem.
  • Oferujemy serwis podczas gwarancji i pogwarancyjny. Dbamy o to, aby Twoja pompa ciepła działała sprawnie przez długie lata. Dlatego oferujemy serwis podczas gwarancji i pogwarancyjny.

Kontakt.

Biuro:

ul. Zakładowa 5B, 62-510 Konin
tel. +48 790 393 077
tel. +48 501 284 218
e-mail: biuro.malmar@gmail.com

 

Serwis i dział handlowy:

tel. +48 790 393 077
tel. +48 537 003 068
e-mail: biuro.malmar@gmail.com

2 + 2 =

Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner